Potrzebujesz auta, a nie masz środków na jego zakup? Skorzystaj z Naszego kalkulatora raty leasingowej, a dowiesz się na co Cię stać! Bez kolejek i bez zbędnego czekania – tak, to możliwe!

Posiadanie pojazdu to rzecz niezbędna jeśli prowadzi się przedsiębiorstwo o charakterze usługowym, przemysłowym, a także transportowym. Aspekt ten sprawia, że współpraca z klientami lub partnerami biznesowymi staje się prostsza i bardziej efektywna. Nie każdy właściciel firmy ma jednak potrzebę bądź środki do tego, aby dokonać zakupu samochodu. Nie chcąc odbierać sobie ogromu możliwości można skorzystać z korzystnej oferty w postaci kalkulatora leasingu samochodowego, dzięki któremu bez konieczności wychodzenia z domu można poznać wysokość obowiązkowych, regularnych opłat. Klient z łatwością ustali wówczas swój budżet na bieżący rok, a tym samym zachowa oczekiwaną płynność finansową.

W tym zakresie doskonale specjalizuje się firma CLS posiadająca w swoim asortymencie najatrakcyjniejsze oferty leasingowe kalkulator. Osoba zainteresowana obliczeniem raty leasingu w celu poznania indywidualnie dopasowanej składki musi podać wartość wpłaty początkowej, określić czas trwania umowy oraz procentowy współczynnik wykupu, a planowaną wartość pojazdu. To intuicyjne narzędzia pozwala określić wstępną ofertę leasingową dla firm, a także klientów indywidualnych. Istotnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę jest fakt, iż przedstawiona propozycja nie zawiera kosztów ubezpieczenia OC i AC, a także własnych możliwości takich jak zdolność kredytowa, WIBOR czy obowiązujące promocje. Otrzymane rezultaty można wydrukować i zabrać ze sobą do firmy leasingowej czy banku. Przedstawiona oferta cenowa stanowi wyłącznie element informacyjny.

Leasing cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, z racji zalet jakie wynikają z jego wykupu. Klienci mają zapewnioną niską wpłatę własną, dogodne warunki w zakresie czasu trwania umowy, niewielkie wymogi dokumentacji, a także bezpieczeństwo posiadanych środków. Odbiorca ma szansę korzystania z samochodu wchodzącego w skład asortymentu instytucji finansowej bez żadnych ograniczeń. To wygodne rozwiązanie sprawia, że nie jest konieczne dokonywanie zakupu. Właściciel firmy bądź osoba fizyczna po zakończeniu umowy może zrezygnować z niej bez żadnych konsekwencji bądź wykupić auto po niższej cenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ