Jeśli martwisz się pytaniem, gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy, serwis Binixo.pl pomoze Ci znalezc najbardziej wygodna ofertę wśród wiarygodnych firm pożyczkowych działających na rynku kredytowym Polski.

Kredyty gotówkowe są przyznawane przez banki oraz instytucje pozabankowe w postaci gotówki lub przelewu bankowego. Też może być on nazywany kredyt konsumpcyjny lub pożyczka gotówkowa. Kredyty gotówkowy jest zwykle udzielany bez poręczycieli oraz dodatkowych zabezpieczeń. Więc, jest on szybkim sposobem na załatwienie trudności finansowych lub zaciągnięcie wsparcia finansowego.

Jedna z najważniejszych cech charakteryzujących kredyt gotówkowy jest to, że kredyt gotówkowy jest oferowany na długi okres spłaty wybierany przez klienta i dostosowany do jego potrzeb finansowych. Ważne jest to, że zawierając umowę z firmą pożyczkową na kredyt gotówkowy, nie musisz podawać cel, na który planujesz przeznaczyć te środki.

Wśród dodatkowych cech kredytu gotówkowego, można również wyodrębnić takie usługi, jak wakacje kredytowe, przedłużenie spłaty, ubezpieczenie kredytu gotówkowego.

O kredyt gotówkowy mogą ubiegać się osoby, które udokumentują swoje dochody i zarobki nie posiadają negatywnej historii kredytowej. Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń jest również świetnym rozwiązaniem dla tych pożyczkobiorców, które potrzebują zaciągnąć więcej pieniędzy, ale nie są w stanie wnioskować o kredyty pod zastaw mienia.

Warunki kredytowania

Wysokość kwoty takiego kredytu może sięgać nawet 100-200 tysięcy złotych. Oprócz tego, ubiegając się o kredyt gotówkowy przez internet kredytobiorcy mogą wybierać kwotę samodzielnie. W wypadkach wysokich kwot wymagana jest pozytywna historia kredytowa, umowa o pracę na stałe oraz wysokie zarobki. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, będziesz  poproszony o przedstawienie zaświadczenia o dochodach współmałżonka.

W wypadku zaciągnięcia mniejszej kwoty wystarczy tylko dowód osobisty dla potwierdzenia tożsamości pożyczkobiorcy oraz PESEL. Oprócz tego, potrzebne jest zaświadczenie o wysokości dochodów i stałych zarobkach (może to być wyciąg z rachunku osobistego, umowa o pracę lub dokument potwierdzający stałe zatrudnienie).

Dostarczenie wszystkich dokumentów odbywa się drogą elektroniczną, czyli przez internet. Skraca to czas rozpatrzenia wniosku o kredyt oraz upraszcza cały proces ubiegania się o kredyt. Przelew pieniężny również jest dokonywany droga elektroniczną na konto bankowe klienta. Wskutek, kredyt gotówkowy może być uzyskany nawet w ciągu piętnastu minut całkowicie online.

Jeśli ubiegasz się o kredyt of firm pozabankowych przez internet, musisz wypełnić wniosek o kredyt oraz formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronach każdej firmy pożyczkowej i drogą elektroniczną dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty.

Po sprawdzeniu zdolności kredytowej klienta forma pozabankowa decyduje o najwyższej kwocie kredytu gotówkowego możliwej do uzyskania przez poszczególnego pożyczkobiorcy. Kiedy starasz się o kredyt gotówkowy, musisz rozumieć, że firmy pożyczkowe starają się zminimalizować ryzyko związane z udzieleniem zadłużenia. Musisz zadbać o swoja historię kredytową, aby pożyczkodawca mógł podjąć pozytywną decyzję kredytową.

Najbardziej wygodne kredyty gotówkowe w Polsce

Wiadomo, że banki i firmy pożyczkowe rywalizują między sobą za pierwsze miejsce w rankingach kredytów składanych przez internetowe porównywarki produktów finansowych. Więc, gdzie najlepiej jest starać się o kredyt gotówkowy w 2018 roku? Na to pytanie spróbował odpowiedzieć zespół serwisu pośredniczącego Binixo.pl. Jeśli chodzi o oferty banków działających na rynku Polski, do najbardziej niezawodnych można przypisać następujące: Plus Bank, Citi Handlowy, Inbank, Bank Zachodni WBK, Raiffeisen Polbank, Alior Bank, Nest Bank, Bank Pekao, PKO Bank Polski, Bank Ochrony Środowiska i inne. Jeśli chodzi o oferty firm pozabankowych, najtańszy kredyt gotówkowy znajdziesz w ofertach takich firm pozabankowych, jak FerrarumBank, NetCredit, ExtraPortfel.pl, LendOn.pl, MoneyMan, SzybkaGotowka, Kuki.pl, PożyczkaPlus i inne.

Jak uzyskać tani kredyt gotówkowy za pośrednictwem Binixo.pl?

Wyszukiwarka internetowa Binixo.pl specjalizuje sie na dopasowaniu Twoich potrzeb finansowych do ofert firm pożyczkowych Polski. Pracujemy 24/7, dokonujemy rozpatrzenia wniosków klienckich w ciągu 15 minut i przyznajemy pożyczki w ciągu 1 roboczego dnia. Zapraszamy serdecznie do skorzystania serwisu Binixo.pl!

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ