Na polskim rynku finansowym, pojawia się coraz więcej instytucji, które w swojej ofercie posiadają pożyczki dla bezrobotnych oraz pożyczki dla zadłużonych. Najczęściej tego rodzaju usługa nie wymaga żadnych zaświadczeń czy przedstawienia historii kredytowej.

Obecnie najpopularniejszą formą pozyskania większej ilości pieniędzy na przykład na zakup samochodu czy remont domu czy mieszkania jest kredyt. Jednak największą wadą tego rodzaju dofinansowania jest to, że często jest on dedykowany pod konkretne cele. Ponadto wymaga ogromnej ilości zaświadczeń, które przedstawią nie tylko nasze dochody i długość zatrudnienia, ale także całą naszą historię kredytową. Jak już powszechnie wiadomo nie każdemu się to udaje.

Osoby, które nie mają co liczyć na kredyt w banku to przede wszystkim osoby bezrobotne czy też osoby zadłużone. Należy tutaj zaznaczyć, że do osób bezrobotnych należą również osoby, które co prawda nie mają stałej pracy, ale otrzymują wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenia czy też o dzieło. Osoby zadłużone mają najczęściej już kredyt w banku, lub z powodu niespłacenia w terminie raty kredytu, znalazły się w rejestrze BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Dla banku to osoby niewypłacalne. Jednak i dla nich pojawiło się przysłowiowe światełko w tunelu. Mowa tutaj oczywiście o pożyczkach udzielanych przez parabanki, które w bardzo wygodny sposób udzielają pożyczek nawet do 25 000 zł.

Na polskim rynku finansowym, pojawia się coraz więcej parabanków, które w swojej ofercie posiadają pożyczki dla bezrobotnych oraz pożyczki dla zadłużonych. Najczęściej tego rodzaju usługa nie wymaga żadnych zaświadczeń czy przedstawienia historii kredytowej. Co więcej osoby zarejestrowane w BIK czy też KRD mogą również ubiegać się o tego rodzaju pożyczkę. Wniosek składa się przez Internet w dowolnej chwili i bez wychodzenia z domu. A pieniądze po weryfikacji wniosku, niezależnie od godzin pracy naszego banku, mogą znaleźć się na naszym koncie. Dlatego też pożyczki dla bezrobotnych są uważane za szybkie i wygodne rozwiązanie.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi firm można dopasować ofertę do swoich potrzeb i sytuacji finansowej. Ciekawym pomysłem są również porównywarki finansowe, dzięki którym ofertę firmy można dopasować do swoich warunków i stanu konta. Porównywarki dają również możliwość sprawdzenia RRSO, czyli stopa rocznego oprocentowania. Pożyczki pozabankowe to świetny sposób na podreperowanie budżetu dla każdego!
Więcej informacji o ofercie pożyczek można odnaleźć na stronie Credy.pl.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ