Krótka historia WiP

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka jest firmą, która działa na rynku od roku 1997. Firma ta powstała w celu pomocy wielu fachowcom i specjalistom. Dzięki publikacjom dokonywanym przez WiP czytelnicy otrzymują wsparcie, dzięki któremu mogą odnajdywać się w ciągle zmienianych przepisach prawnych.

Już pierwsza publikacja wydawnictwa okazała się sporym sukcesem. Był to „Poradnik Podatnika”. Wielu specjalistów z Polski sięgało po to wydanie. Od początku istnienia WiP każdego roku zwiększa grono swoich czytelników. Zwiększa się również krąg tematyczny publikowanych przez wydawnictwo treści. Odbiorcami publikacji WiP od początku istnienia firmy są profesjonaliści z różnych dziedzin, między innymi:

  • z ochrony środowiska, ochrony zdrowia, zamówień publicznych, BHP
  • z dziedziny kadr i płac, a także ubezpieczeń społecznych
  • dyrektorzy szkół

Czasy aktualne

Aktualnie głównymi odbiorcami są specjaliści związani z firmami prywatnymi, instytucjami publicznymi, z samorządami, prezesi i menedżerowie dużych przedsiębiorstw. Wydawnictwo Wiedza i Praktyka dociera do swoich odbiorców na różne sposoby. Stosowane są zarówno tradycyjne metody publikacji takie jak klasyczne papierowe wydania miesięczników, książek, magazynów, jak i nowoczesne sposoby. Bardzo mocno w ostatnim czasie wykorzystywane są nowoczesne technologie i współczesne środki przekazu takie jak Internet. Dzięki temu informacje publikowane przez WiP mogą docierać do coraz większej liczby zainteresowanych poprzez portale tematyczne, nośniki elektroniczne, materiały wideo.

Naczelna misja firmy

Głównym celem firmy Wiedza i Praktyka jest wspieranie specjalistów i fachowców przedsiębiorstw w ich codziennym rozwoju zarówno osobistym, jak i zawodowym. Firma stara się ciągle dostarczać najwyższej klasy przydatnych i praktycznych porad, które wykorzystać może w swojej pracy każdy profesjonalista. Ludzie korzystający z usług WiP mają pewność, że zawsze są na bieżąco z przepisami prawnymi dotyczącymi ich dziedziny działania. Misję firmy można ująć słowami: „Prostym językiem o trudnych sprawach”.

Pozytywne opinie klientów

Wielu specjalistów korzystających z usług wydawnictwa wydaje pochlebne opinie na temat jego działalności. Publikacje wydawane przez WiP pomagają wielu osobom na ważnych i wysokich stanowiskach w codziennej pracy. W sieci również można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy. W takim wypadku wygląda na to, że WiP jest solidną i godną polecenia firmą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ