Czasem po prostu bywa tak, że brakuje nam gotówki. Każdemu z nas zdarzył się moment, w którym stwierdziliśmy, czy to przez własną nieuwagę, czy też problemy, pecha lub nieumiejętne gospodarowanie gotówką, że jesteśmy “spłukani” bądź mamy poważne problemy finansowe. Dlatego też zaczęły na świecie powstawać instytucje bankowe, parabanki, firmy pożyczkowe, instytucje finansowe i wiele innych podmiotów starających się pomagać ludziom w trudnych finansowo momentach.

Nie tylko firmy związane z finansami zaczęły się mnożyć, ale i najrozmaitsze oferty finansowe, takie jak różnorodne kredyty, pożyczki i finansowania. Obecnie każda osoba, zarówno klient prywatny, osoba występująca w imieniu swojej firmy, zarówno ktoś ze stałymi dużymi dochodami jak i osoba mniej zamożna mogą starać się o pożyczkę gotówkową. Warunki jednak determinują to, o jakie finansowanie dana osoba może się starać.

Porządna firma finansowa

Dobre firmy finansowe i instytucje kredytowe oferują swoim klientom nie tylko udzielanie “na ślepo” pożyczki, ale także wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów ze swoją ofertą doradztwa finansowego, dokładnej analizy sytuacji klienta, a także niejednokrotnie porady biznesowej lub prawnej.

Dokładna analiza sytuacji klienta, sprawdzenie jego możliwości i doradztwo to coś, co umożliwia dobranie odpowiedniej formy umowy pożyczkowej czy kredytowej, bez narażania klienta na nieprzyjemności.

Do firm, które zajmują się nie tylko pożyczkami gotówkowymi, ale i analizą finansową i doradztwem dla klientów należy Ascot Finance Private Equity Funds z Warszawy.

Czym jest Ascot Finance Private Equity Funds?

Ascot Finance Private Equity Funds to firma, która oferuje swoim klientom pełen profesjonalizm i zaangażowanie swojej załogi w dobro klienta. Ascot Finance Private Equity Funds stworzone zostało przez specjalistów bankowości, finansów i biznesu, rzeczoznawców i doradców. Dzięki temu w ciągu kilkunastu lat działalności, Ascot Finance Private Equity Funds nie tylko stworzyła pokaźną bazę klientów, ale i zawiązała współpracę z dziesiątkami banków, funduszy inwestycyjnych, domów maklerskich i wielu innych instytucji, rozwijając je i współtworząc.

Kilkanaście lat tworzenia firmy zaowocowało ogromną sumą blisko trzech miliardów złotych, jakie to firma zdołała wypracować poprzez finansowanie swoich klientów przez lata. O całym procesie powstawania firmy można przeczytać na stronie internetowej www.ascotfinance.pl.

Oferta Ascot Finance Private Equity Funds

Obecnie Ascot Finance Private Equity Funds zajmuje się doradztwem finansowym na wysokim poziomie, pozwalającym dokładnie poznać potrzeby klientów i udzielaniem pożyczek gotówkowych różnego rodzaju przeznaczonych zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W firmie można zasięgnąć pożyczki zarówno pod zastaw na dowolny cel udzielanej osobom prywatnym i firmom, pożyczki krótkoterminowej biznesowej, niezwykle przydatnej np. podczas potrzeby zakupienia sprzętu do firmy, pożyczki inwestycyjnej, konsolidacyjnej i operacyjnej – te zazwyczaj udzielane są firmom pod kątem ich rozwoju, pożyczek pomostowych i konsolidacyjnych przeznaczonych dla osób prywatnych, chcących usystematyzować dotychczasowe płatności i wielu innych.

Firma ta także nie omieszkała wprowadzić do swojej oferty bogatego doradztwa i pomocy w obrocie nieruchomościami, takiego jak kupno, sprzedaż czy nawet leasing zwrotny, co jest szczególnie wygodną opcją dla osób chcących pozbyć się starej nieruchomości.

Ascot Finance Private Equity Funds to firma, z której pomocy skorzystać może każda osoba, przychodząca po pomoc finansową zarówno w swoim, jak i w imieniu swojej firmy lub przedsiębiorstwa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ