Poszukiwanie nowych, bardziej doskonałych technik zarządzania przedsiębiorstwami produkcyjnymi, a coraz częściej także firmami działającymi w sektorze usług, zachęca menadżerów, przedsiębiorców i specjalistów z zakresu zarządzenia do udziału w konferencjach i szkoleniach Lean Management. Znane z japońskiego rynku tzw. szczupłe zarządzanie w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne również w Polsce. Bazując na technikach szczupłego zarządzania, czyli dążeniu do stałej poprawy jakości wytwarzanych produktów lub świadczonych usług, eliminowaniu marnotrawstwa, zwiększaniu elastyczności działania i ciągłego doskonalenia, wielu przedsiębiorców/menadżerów podejmuje próby restrukturyzacji nierentownych firm czy poprawy sytuacji ekonomicznej różnego rodzaju podmiotów, w tym placówek służby zdrowia i wielu innych.

Uczestnicy konferencji Lean Management mogą zapoznać się z szeregiem zagadnień technicznych, związanych z tym specyficznym sposobem zarządzania firmą. Mogą również poznać studia przypadku, na przykładzie przedsiębiorstw, w których doszło do skutecznego wdrożenia nowego sposobu zarządzania organizacją. Oczywiście solą tego typu konferencji jest możliwość bezpośredniego spotkania ze znanymi na całym świecie ekspertami w dziedzinie Lean Management i to nie tylko z teoretykami, ale także ze znanymi przedsiębiorcami, menadżerami i innymi praktykami, którzy mieli okazję osobiście wdrażać nowe zasady zarządzania przedsiębiorstwami o międzynarodowym zasięgu.

Zdjęcie

Jeśli interesują Cię tego typu zagadnienia, z pewnością zainteresuje Cię również największa Konferencja Lean Management 2017. Każdego roku w naszym kraju organizowanych jest co najmniej kilka-kilkanaście konferencji związanych z tematyką szczupłego zarządzania przedsiębiorstwem. Wystarczy jednak chwila poszukiwań w Internecie, by dotrzeć do informacji o najważniejszych i największych wydarzeniach tego typu, które mają być zorganizowane w naszym kraju w tym roku. Co ważne, każda osoba zainteresowana tematyką Lean Management może uczestniczyć w takim wydarzeniu, wystarczy tylko odpowiednio wcześniej zgłosić swój akces. Uczestnictwo w konferencji Lean Management 2017 pozwoli zapoznać się z najważniejszymi odkryciami i zagadnieniami związanymi ze szczupłym zarządzaniem. Pozwoli również poznać się z praktykami i ewentualnie posłuchać ich opinii na temat nowych trendów w zarządzaniu przedsiębiorstwami produkcyjnymi czy firmami usługowymi. To cenne doświadczenie, które może pomóc uczestnikom konferencji w podjęciu decyzji o wprowadzeniu zmian również we własnych firmach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ