Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny nie muszą być przeprowadzane w formie stacjonarnej. Pracodawca ma możliwość wybrania dla siebie dogodnego terminu i dać dostęp do kursu BHP na platformie e-learningowej. Jest to zgodne z wprowadzoną podczas pandemii ustawą. Aby skorzystać z pomocy EHS Consulting, wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy i opłacić dostęp do platformy. Każdy z pracowników otrzymuje indywidualny login oraz hasło i może przystąpić do zapoznania się z tematyką szkolenia BHP. Dowiedz się więcej, jak przebiega kurs BHP z EHS Consulting.

Szkolenie BHP wstępne przez Internet – jak wygląda?

Gdy uczestnik zaloguje się na konto, będzie miał dostęp do kilku tematów i krótkiego testu jednokrotnego wyboru. Kursy BHP online zawierają materiały szkoleniowe, m.in. pierwszej pomocy i ppoż. Warunkiem zaliczenia jest zapoznanie się z całym szkoleniem i poprawne rozwiązanie testu końcowego. W czasie trwania kursu, specjalista z EHS Consulting zapewnia konsultacje z wykładowcą szkoleń BHP i pełne wsparcie. Na sam koniec uczestnicy otrzymują certyfikaty, które poświadczają ich udział. 

Tematyka szkolenia w formie samokształcenia kierowanego 

Szkolenia online BHP stały się ostatnimi czasy bardzo popularne. Organizowane one są dla szerokiego grona odbiorców, m.in. pracowników IT, lekarzy stomatologów, nauczycieli, pracowników farmacji czy stanowisk administracyjno – biurowych. Tematyka szkoleń obejmuje wybrane regulacje prawne z zakresu prawa pracy, postępowanie w ocenie zagrożeń, uwzględnienie zasad ergonomii stanowisk oraz postępowanie w razie wypadków, np. zasady zachowania się w czasie pożaru lub innego zagrożenia.

Szkolenie wstępne w zakresie BHP w firmie

Szkolenie BHP w Warszawie razem z EHS Consulting przeprowadzane są zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Podzielone jest na dwie części: instruktaż ogólny i stanowiskowy. Prowadzone są dla wielu grup zawodowych. Jako, że firma jest z Warszawy, to klienci mają możliwość przeprowadzenia szkolenia stacjonarnie na terenie Warszawy lub okolic. Dzięki temu instruktaż stanowiskowy uwzględni zagrożenia panujące na konkretnym stanowisku pracy. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu szkoleń BHP pozwala na skuteczne zaznajomienie pracowników z aktualnymi obowiązującymi przepisami w trosce o ich bezpieczeństwo i osób znajdujących się na terenie zakładu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej EHS Consulting. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ