Wymienianie pieniędzy na inną walutę przez Internet stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Dzięki temu można całkiem sporo zaoszczędzić – w niektórych przypadkach nawet 8% wartości transakcji. Przy kwocie rzędu tysięcy złotych, nasza oszczędność wyniesie nawet kilkaset złotych.

Ranking kantorów internetowych na kantorywalut.pl

W sieci pojawiło się wiele kantorów internetowych, umożliwiających szybką i sprawną wymianę walut. Który z nich wybrać, by zaoszczędzić możliwie najwięcej oraz na co zwracać uwagę podczas dokonywania takiego wyboru?

Kantory internetowe z reguły są tańsze od tradycyjnych, stacjonarnych. W większości z nich można również wymieniać złotówki na właściwie wszystkie waluty zagraniczne. Na naszej stronie internetowej znajduje się ranking kantorów internetowych. Podczas jego tworzenia zwróciliśmy uwagę na wiele kwestii. Najważniejsze z nich to tabela opłat i prowizji, czas realizacji transakcji, systemy bezpieczeństwa oraz lista banków, które dany kantor obsługuje. Dzięki temu ranking kantorów na kantorywalut.pl jest bezpieczny i wiarygodny.

Plus Kantor

Plus kantor jest jednym z kantorów internetowych, w którym można wymieniać najpopularniejsze waluty. Prowadzenie konta, jak i wpłaty oraz wypłaty środków są bezpłatne. Kantor nie pobiera również prowizji od wymiany walut za jego pośrednictwem. Dzięki temu korzystanie z niego nie jest drogie, a przelewy realizowane są natychmiast, jeśli osoba zlecająca wymianę środków ma konto w tym samym banku, w którym konto posiada kantor. Więcej o Plus Kantor znajdziesz na http://www.kantorywalut.pl/pluskantor/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ