W życiu nie ma nic za darmo… Ale czy na pewno? Wyobraź sobie, że otrzymujesz za friko bon o wartości 100 zł do wykorzystania na zakup kosmetyków. To całkiem miła perspektywa, zwłaszcza jeśli zbliżają się święta albo urodziny bliskiej osoby. A może przydałby ci się dodatkowy zastrzyk gotówki na mały remont auta? Nic prostszego, wystarczy założyć konto w banku. Zapewne zastanawiasz się, gdzie tkwi haczyk i z jakiej racji ktoś miałby płacić… właściwe za nic. My podpowiadamy – wypatruj akcji promocyjnych i zarabiaj na okazjach.

Produkty bankowe, na których można sporo zarobić

W dzisiejszych czasach dysponowanie kilkoma rachunkami bankowymi stało się normą. Oprócz rachunku osobistego, można założyć rachunek oszczędnościowy albo wspólny z małżonkiem lub rodzicami. Pracujący za granicą potrzebują konta walutowego, przedsiębiorcy – firmowego, a osoby majętne mogą zainwestować w bankowe produkty strukturyzowane. Nic dziwnego zatem, że pieniądze za otwarcie konta lub wybranie konkretnego produktu bankowego stały się powszechnym sposobem na zdobycie klienta. Za założenie rachunku bankowego można zyskać od 100 do nawet 1000 złotych! Wysokość premii jest uzależniona od ilości warunków, jakie uda ci się spełnić. Zarabianie na okazjach bankowych dotyczy również innych produktów – kart kredytowych, rachunków specjalnych, rachunku internetowego, płatności blikiem, kredytów. Banki zachęcają również do udziału w programach partnerskich – pieniądze otrzymasz wówczas, jeśli ktoś otworzy konto z twojego polecenia. Oczywiście banki organizują także konkursy, w których można wygrać np. bony zakupowe, drobne nagrody rzeczowe, elektronikę, samochody, a także pieniądze – rekordzista oferował nawet 1 milion złotych!

Zarabiaj na okazjach – gdzie szukać promocji?

Promocje dosłownie leżą na ulicy, jednak nie po wszystkie warto się schylać. Z pewnością najprostszym sposobem na dodatkowy zarobek są usługi typu moneyback. System pozwala oszczędzić na zakupach, za które płacisz kartą lub przez Internet. Po wykonaniu transakcji bezgotówkowej bank zwraca ci procent od wydanej kwoty, a zaoszczędzone pieniądze wracają z powrotem na twoje konto w następnym miesiącu. Warto zatem sprawdzić, czy twój bank oferuje usługę moneyback i jak spełnić jej warunki.

Zarabiać na okazjach możesz również w swoich ulubionych sklepach. Dobrym przykładem są programy lojalnościowe, gdzie za wydane pieniądze zbierasz punkty, które możesz ponownie wydać na zakupy (oczywiście w tym samym sklepie). Jeśli nie chcesz przegapić żadnej ciekawej promocji lub konkursu, regularnie odwiedzaj strony internetowe z najlepszymi okazjami. Znajdziesz na nich aktualne kody rabatowe do różnych sklepów, vouchery na zakupy lub usługi, a także wiadomości o obniżkach i wyprzedażach. Śledząc serwis z okazjami nie musisz samodzielnie wyszukiwać ofert i będziesz na bieżąco ze wszystkimi ważniejszymi akcjami promocyjnymi. W ten sposób nie tylko zarobisz dodatkową gotówkę, ale i nie przepłacisz za zakupy.

[Głosów:3    Średnia:1.3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ