Każdemu w życiu przytrafiają się niespodziewane wydatki. Zepsuty samochód, pęknięta rura, dodatkowe rachunki do uregulowania to tylko niektóre z nich. Nie zawsze chcemy pożyczać pieniędzy od rodziny czy znajomych. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam karta kredytowa. Część osób jednak słysząc o karcie kredytowej przechodzi zimny dreszcz. Głównym powodem niepokoju jest nieznajomość warunków jakie oferuje nam to rozwiązanie. Założenie karty kredytowej nie tylko pomoże nam wyjść z trudnej sytuacji, ale przede wszystkim zapewni spokój i bezpieczeństwo na wypadek potrzeby dodatkowej gotówki w przyszłości. Co ważne, założenie karty kredytowej i przyznanie nam limitu środków jest bardzo uproszczone. Dzięki kilku kliknięciom na stronie https://cardina.pl ze środków przelanych na nasze konto możemy skorzystać jeszcze tego samego dnia.

Kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki na myśl przychodzi nam zazwyczaj wzięcie kredytu. Niestety zaciągnięcie kredytu wiąże się z comiesięcznymi spłatami oprocentowanych rat, a co za tym idzie spłacamy o wiele więcej niż pożyczyliśmy.

Alternatywą dla kredytu jest karta kredytowa. Jej ogromną zaletą jest fakt, że możemy korzystać z pieniędzy na niej dostępnych nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki długiemu okresowi bezodsetkowemu (wynoszącemu nawet 44 dni) zwracamy taką kwotę, jaką wykorzystaliśmy. Gdyby zdarzyła się jednak sytuacja, że nie jesteśmy w stanie spłacić całości zadłużenia na raz możemy wpłacić określoną kwotę minimalną, a resztę dopłacić wtedy, kiedy będziemy dysponować gotówką. Takie rozwiązanie jest o wiele bardziej korzystne od kredytu ze względu na niższe koszty jakie ponosimy.

Po kartę kredytową warto sięgnąć nie tylko wtedy, kiedy zmusza nas do tego sytuacja. Dzięki regularnemu korzystaniu z karty i spłacaniu zaciągniętych zobowiązań budujemy pozytywną historię kredytową. Nieskazitelna historia kredytowa to nie tylko prostsza droga do otrzymania między innymi kredytu hipotecznego, ale również gwarancja otrzymania bardziej korzystnej dla nas oferty. Posiadanie dodatkowego zaplecza finansowego przydatne jest nie tylko w sytuacjach kryzysowych. Niejednokrotnie zdarza nam się przechodzić obok bardzo atrakcyjnej oferty obojętnie ze względu na brak wolnej gotówki. Dzięki karcie kredytowej możemy sobie pozwolić na skorzystanie z wyprzedaży i zakup np. nowego sprzętu do domu. Zyskujemy przy tym podwójnie, korzystając z okresu bezodsetkowego, zwrócimy dokładnie tyle ile wydaliśmy, a dzięki skorzystaniu z promocji zaoszczędziliśmy dodatkową gotówkę.

Karta kredytowa to produkt, nad którym powinna zastanowić się każda pełnoletnia osoba. Posiadanie dodatkowego zaplecza finansowego w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne. Dzięki posiadanemu limitowi żadna niespodziewana sytuacja nas nie zaskoczy. Gdy będziemy potrzebować dodatkowej gotówki, wystarczy że sięgniemy do portfela po naszą kartę. Bez zbędnego stresu i oczekiwania na pieniądze uregulujemy należność nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ