Kraków to jedno z najbardziej znanych miast studenckich, jak wiadomo studenci to ludzie, o ograniczonym budżecie, którzy często robią zakupy za rozsądną cenę. Drugą kwestię, którą cenią młodzi ludzie i, którą należy podkreślić jest wybór produktów dobrej jakości. W mieście studenckim znajdziemy wiele miejsc, gdzie można zrobić zakupy tanim kosztem, najchętniej wybierane są place targowe, jarmarki oraz bazarki. W tych miejscach znajdziemy produkty regionalne, organiczne, ekologiczne oraz tanie produkty importowane. Wybór jest ogromny.

Najpopularniejszym miejscem do robienia zakupów jest Kompleks Handlowy Rybitwy. Niewątpliwym atutem tego miejsca są niskie ceny, godziny otwarcia, szeroki wybór, duża konkurencyjność cen. Codziennie przychodzą tam setki klientów, którzy pragną kupić świeże produkty. Oprócz warzyw krajowych oraz egzotycznych, znaleźć można tam chemię, kosmetyki, środki ochrony roślin.

Plac targowy otwarty jest przez całą dobę, na stronie internetowej kompleksu znajdziemy informacje o najświeższych cenach produktów rolnych, wystarczy wejść na khrybitwy.pl i sprawdzić przed planowanymi zakupami. Pamiętać należy, że w takich miejscach możemy śmiało się targować, nie jest to niemile widziane. Jeśli będziemy odpowiednio przekonujący – możemy zyskać atrakcyjną cenę. Czasami warto zainteresować się możliwością sprzedaży swoich produktów rolnych, w tym celu należy zapoznać się z ofertą skierowaną do przedsiębiorców. Również pomocna będzie strona internetowa targowiska. Trzeba zaznaczyć, że plac handlowy zlokalizowany jest z dala od centrum miasta, ma to swoje plusy oraz minusy. Większa odległość od centrum sprawia, że ceny mogą być niższe, a dojazd dogodniejszy. Ominiemy też największe korki, jeśli wybierzemy optymalną trasę oraz niezbyt szczytowe godziny. Dodatkowo, na miejscu możemy zakupić materiały budowlane oraz artykuły gospodarstwa domowego. Znajdziemy również tańsze kosmetyki, galanterię skórzaną oraz opakowania. Na miejscu są też punkty gastronomiczne, jeśli po długich zakupach zgłodniejemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ