Dobrze wiemy, że w przemyśle uwagę należy zwrócić nie tylko na jakość przygotowywanego produktu, ale jeszcze – a może wręcz przede wszystkim – na to, jak jest on przechowywany i transportowany. Ma to miejsce zwłaszcza w przypadku żywności wrażliwej na warunki zewnętrzne, jak wiele owoców lub warzyw: wilgotność, zanieczyszczenie atmosfery, dostęp do świeżego powietrza, obecność innych gatunków w pobliżu. Okazuje się, że bezkonkurencyjne i niezastąpione są tutaj plastikowe skrzynie na owoce.

Zalety skrzynek z tworzyw sztucznych

Chcąc bezpiecznie przewieźć duże ilości owoców na miejsce kolejnego etapu produkcji, przetwórstwa lub bezpośrednio do sklepu, staramy się zminimalizować ich straty oraz energię potrzebną do transportu. Dlatego tak chętnie korzystamy z plastikowych skrzynek do przechowywania owoców, które są trwałe, lekkie i całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Tak samo, jak codziennie używamy plastikowych butelek czy pudełek w naszych kuchniach, tak możemy bez obaw trzymać świeże owoce w skrzynkach wykonanych z tworzyw sztucznych. Perforowane ścianki i dna gwarantują cyrkulację powietrza, która zapewnia owocom dłuższą świeżość, a także odparowywanie wilgoci, która mogłaby negatywnie wpływać na jakość jabłek, gruszek i innych owoców. Ponadto, tworzywa sztuczne są odporne na mrożenie, wilgoć, uszkodzenia i inne warunki zewnętrzne, jak również łatwo je umyć po użyciu.

Idealne rozwiązanie dla wszystkich

Skrzynki na owoce dostępne są w różnych wariantach pojemnościowych, kolorystycznych, ale wszystkie dopasowane są do różnych typów urządzeń, np. wózków widłowych, które mogą załadowane skrzynki przenosić. Można je również łatwo transportować ręcznie za pomocą odpowiednich uchwytów. Naturalnie wszystkie skrzynki do przechowywania owoców posiadają miejsce na etykiety oznaczające partię i właściciela ładunku. Te udogodnienia sprawiają, że skrzynki na owoce stały się produktem uniwersalnym, niezbędnym zarówno dla sadowników, jak i przewoźników na każdym etapie produkcji i przetwórstwa. Konsumenci nie zawsze zdają sobie sprawę z wagi rzeczy tak prostych i oczywistych, jak właśnie skrzynki do przechowywania owoców, ale jest ona większa niż mogłoby się wydawać. W końcu, aby dotrzeć do takiej prostoty i uniwersalności produktu, która sprawia, że nie zwracamy na niego uwagi, należy go starannie zaprojektować, pamiętając o detalach, a zarazem stawiając na funkcjonalność. Dzięki temu plastikowe skrzynie na owoce są idealnym rozwiązaniem.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/skrzynki-na-owoce-kurierzy-zdrowia/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ